Koronavirüs İstihdama Engel Değil Birlikte Başaracağız

Mental HR-Consultancy olarak, tüm dünyanın karşı karşıya kaldığı ve ülkemizi de etkileyen Covid-19 salgını nedeniyle yerli medikal cihaz, aşı geliştiren şirketlere yönelik ve özel sektörde istihdamın devam etmesi için iki farklı destek programını hayata geçiriyoruz.

Covid-19 salgını nedeniyle ilk günden itibaren şirket çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızın bu süreci kolaylıkla atlatması için çeşitli önlemler aldık. Sosyal izolasyonu destekleyerek attığımız bu adımlarda iş arayan ve işverenleri dijital ortamda bir araya getirmeye, aday değerlendirme süreçlerimizin tamamını online olarak gerçekleştirmeye başladık. Ayrıca özel sektörde istihdamın durmaması için de iki farklı programı hayata geçiriyoruz.

 

YERLİ TIBBİ CİHAZ VE AŞI GELİŞTİREN ŞİRKETLERE DANIŞMANLIK DESTEĞİ SAĞLIYORUZ

Koronavirüs’le mücadele etmek için yoğun çaba sarf eden ve yerli ürün geliştiren şirketlerin bu süreçte ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağını temin etmelerine tüm işe alım ve yazılım ekibimizle birlikte destek oluyoruz.

Bu kapsamda şirketlerin ihtiyaç duyduğu, Ar-Ge ve üretim sürecinde çalışacak mavi yaka ve beyaz yaka personel temin süreçlerine destek olacağız. Böylelikle şirketlerin insan kaynağı ihtiyacını minimize ederek esas çalışma alanlarına odaklanmalarına katkı sağlayacağız.

Yerli Tıbbi Cihaz ve Aşı geliştirme konusunda faaliyet yürüten şirketlerin personel ihtiyaçlarını Mental HR-Consultancy ile paylaşmaları halinde aday geliştirme, aday değerlendirme ve mülakat süreçlerinin tamamı şirketimiz tarafından ücretsiz olarak yürütülecektir

 

      

 

KARİYER PORTALIMIZI TÜM ŞİRKETLERE AÇIYORUZ, ŞİRKETLERİ YÜZBİNLERCE ADAYLA BİR ARAYA GETİRİYORUZ

 

Program kapsamında ayrıca özel sektörde faaliyet yürüten şirketlerin aday geliştirme süreçlerinde, çeşitliliğe katkı sağlamak, ilan maliyetlerini minimuma indirmek, iş arayanlarla, iş verenleri bir araya getirmek ve istihdamın sürekliliğini sağlamak için çözüm ortaklarımızın kullanımına açık olan kariyer portalımızı tüm şirketlere açıyor ve üç ay boyunca bu şirketlerin yayınlayacağı ilanlardan herhangi bir bedel talep etmiyoruz. Farkındayız, birlikte başaracağız.

500 binin üzerinde nitelikli adayın olduğu sistemimiz üzerinden ilan yayınlamak isteyen şirketler, bizimle iletişime geçerek temin edecekleri sistem kullanım bilgileriyle üç ay boyunca tüm iş ilanlarını kariyer portalımızda yayınlayabilecekler.

İlan yayınlamak isteyen şirketlerimiz için sürecimiz şu şekilde ilerleyecek;

 

 

Ayrıntılı bilgi almak ve program kapsamında destek almak için bizimle iletişime geçin. 

 M | info@mentalik.com

 T | 0216 474 2411

G 0545 312 4994